Zanim napiszesz zgłoszenie przeczytaj nasze FAQ.

Możesz wykorzystać kilka sposobów:

1. Karty paysafecard można kupić w wielu krajach na całym świecie. Aby wyszukać najbliższy punkt sprzedaży możesz skorzystać z wyszukiwarki. Karty kupuje się w walucie zagranicznej, w zależności od kraju karty mogą mieć różne nominały. Po wykonaniu płatności paysafecard w Margonem, otrzymasz tyle Smoczych Łusek, co pełnych złotych po przeliczeniu *75. Karty paysafecard mają własne przeliczniki walutowe, aby sprawdzić ile warta jest Twoja karta w złotych możesz skorzystać z kalkulatora walutowego.
2. PayPal wykonuje się jak zwykłą płatność przelewem, tylko zamiast nazwy banku wybiera się płatność PayPal.
3. Przelew międzynarodowy możesz wykonać bezpośrednio na konto Margonem. Wybierz płatność przekazem pocztowym i po wygenerowaniu formularza, przepisz z niego dokładnie wszystkie dane. Dodatkowo potrzebny będzie ci kod swift: INGBPLPW oraz nr IBAN - to nr konta, a przed nim litery PL.

W Margonem otrzymasz tyle Smoczych Łusek, ile pełnych złotych *75, po uwzględnieniu opłat bankowych za przeliczenie walutowe i opłaty manipulacyjnej w wysokości 2 zł. Smocze Łuski powinny pojawić się po około 3 dniach od daty wykonania przelewu.