Zanim napiszesz zgłoszenie przeczytaj nasze FAQ.

Możesz wycofać zakup od kwoty 750SŁ - dotyczy to ceny przedmiotu, a nie ceny za zakup grupowy. Jeśli ktoś kupi przez pomyłkę coś za 750SŁ może odzyskać 675SŁ, 3750SŁ - 3375SŁ, 7500SŁ - 6750SŁ. O zwrot można starać się do 3 dni kalendarzowych od momentu zakupu. Nie dotyczy usług, czyli np. zmiany statystyk, płci, profesji, wynajmu pokoju, depozytu, odwiązania przedmiotu, zakupów na aukcji za SŁ, zmiany nicku, zakupu wyczerpania/staminy, przeniesienia postaci, zakupu slotu dla postaci na serwerze Pandora, zakup 4, 5 i 6 postaci oraz postaci ponad limit 12 darmowych, wymiany SŁ na złoto oraz obniżenia wymagań przedmiotu. Nie można także zwrócić ustawionych Kamieni Czerwonego Smoka oraz otwartych Kuferków. Zwracane jest 90% wartości zakupu.

Jeżeli chcesz zwrócić kupiony przedmiot, napisz na panel w zakładce "Usługi za Smocze Łuski", nie zapomnij podać ID przedmiotu.

Wyjątek!
Zakup grupowy może być wycofany po spełnieniu warunków:
1. Cena zakupu grupowego przekracza 750 SŁ.
2. Wartość każdego przedmiotu wchodzącego w skład zakupu grupowego przekracza 750 SŁ.
3. Wszystkie przedmioty wchodzące w skład zakupu grupowego powinny znajdować się w ekwipunku gracza. Jeżeli jakiś przedmiot został sprzedany, wymieniony na loterii, wyrzucony, zniszczony itp. zakup nie zostanie wycofany.