Zanim napiszesz zgłoszenie przeczytaj nasze FAQ.

Kamień Czerwonego Smoka można ustawić tylko raz. Po ustawieniu kamienia nie można zmienić już lokacji, ani koordynatów na które teleportuje.

Kamień ustawiany przez SMG zawsze przenosi w najbliższą okolicę wejścia do danej lokacji, w miejsce, w którym gracz nie będzie automatycznie atakowany przez żadnego potwora.

Kamień nie może zostać ustawiony do lokacji zamkniętej. Jeśli gracz nie posiada klucza do danej lokacji, nie ukończył questa dającego dostęp do danej mapy lub nie posiada odpowiedniego poziomu doświadczenia, to nie może ustawić kamienia do takiej lokacji.

Od tej zasady można jednak zastosować pewien wyjątek. Graczowi będzie ustawiony taki kamień, jeśli jego poziom pozwala na zgrupowanie się z graczem posiadającym normalnie dostęp do lokacji zamkniętej bez straty doświadczenia podczas walk. W rzeczywistości dotyczy to graczy, którzy po dodaniu 20% swojego poziomu (pomnożeniu przez 1.2) lub po dodaniu 10 poziomów (wybierana jest sytuacja bardziej korzystna dla gracza) będą spełniali wymagania wejścia do danej lokacji.

Przykład:

Do Przedsionka kultu daje dostęp nagroda przyznawana po ukończeniu questa na 180 poziom doświadczenia.
149 * 1.2 = 178,8, osobie z 149 poziomem nie można ustawić takiego kamienia.
150 * 1.2 = 180, osobie z 150 poziomem można ustawić kamień.


Te zmiany zostały wprowadzone dlatego, że gra stara się promować walki grupowe i by jednocześnie w takich zamkniętych lokacjach nie pojawili się gracze ze zbyt niskimi poziomami.
Kamienie czerwonego smoka nie mogą teleportować na wyspy, ani do lokacji niedostępnych dla graczy lub eventowych.
Niedopuszczalne jest ustawianie kamieni czerwonego smoka w bezpośrednią okolicę elit, elit II i tytanów oraz wartościowych przedmiotów np.: odnawialnych. Jeśli elita, elita II lub tytan znajduje się w lokacji z ograniczonym dostępem przez npca lub maszynę, kamień czerwonego smoka może zostać ustawiony dopiero przed nią.

Kamienie można zakupić w Ithan, w Barakach p.1 u Jarena oraz w zakładce "Premium" -> Teleporty.

Koszt kamienia teleportującego co 180 minut to 2625 SŁ.


Aby ustawić kamień czerwonego smoka należy kliknąć dwa razy i wybrać lokalizację na jaką ma teleportować, jeżeli wybranej przez Ciebie lokalizacji nie ma liście to możesz napisać na support w kategorii "Usługi za Smocze Łuski" podając ID kamienia oraz wskazując miejsce w jakie chcesz ustawić kamień.

Pamiętaj, że kamień możesz ustawić i używać tylko na postaci, która spełnia wymagania mapy na jaką teleportuje kamień.